наші весілляівентиконтакти

весільна агенцiя

Два серця

Весілля у Львові

Роботи

Нашi роботи

Послуги

Нашi послуги

Органiзацiя весiлля

Твій персональний організатор весілля є незамінним помічником протягом всієї підготовки, а Ти завжди розраховуєш на блискавичну відповідь і оперативне вирішення будь-яких питань. Він сам генерує усі завдання та розпорядження, узгоджуючи їх з Тобою. А Ти тільки ставиш відмітки: Зроблено. Зроблено. Зроблено.

Детальніше
Координацiя весiлля

В якийсь момент Тобі буде вкрай складно з усіма людьми, котрі дотичні до організації Твого весілля. І допоможе у цьому важлива людина – весільний координатор. Він згладить гострі кути, знайде спільну мову, розставить все по місцях, оптимізує гонорари, пропише таймінги, порадить, розрадить і врешті складе оті пазли в одну картинку.

Детальніше
Декор та Флористика

Найкрасивіший, найдорожчий, найчарівніший діамант перетвориться на геніальний витвір мистецтва тільки тоді, коли у нього з’явиться вишукана оправа. Так само і Твоє весілля, наче дорогоцінний камінь, засяє у своїй пишній красі, коли ми разом з Тобою створимо для нього гідну оздобу – декоративне і флористичне оформлення.

Детальніше

А також ми:

Організовуємо івенти

Детальніше

Переваги

Чому ми

  • Соломія Садова

    Якось ми усвідомили раз і назавжди – у найважливіший День Твого життя ми не маємо права на помилку!

  • Роман Павлюст

    Ми з впевненістю гарантуємо – Твоє весілля буде особливим. І кожна наречена, котра зверталася до нас, підтвердить наші слова!

  • Соломія Садова

    Насамперед ми створюємо атмосферу приємного очікування, передчуття чогось казкового та дивовижного – атмосферу Твого особливого весілля.

14 000

літрів Мартіні Асті

додали експресії та драйву

254

артисти

полонили серця гостей щирими емоціями

360 000

п’янких троянд

прикрасили банкетні зали

18 000

задоволених гостей

з приємністю згадують цей день

Команда

Наша команда

Професіонали та ентузіасти

Ми – вимогливі до всіх без винятку підрядників та виконавців. Ми завжди аналізуємо, дискутуємо, сперечаємось, щоб знайти найкраще рішення.

Ми постійно вдосконалюємось, тому що нас влаштовує тільки найкращий результат без жодних компромісів

 

З 2007-го року весільна агенція «Два серця» досконало організовує весілля. Ми чітко орієнтуємося в сучасних тенденціях, знаходимо нових талановитих підрядників та виконавців… І втілюємо у життя, напевне, найбільшу жіночу мрію – особливе весілля – яскраве, емоційне, красиве…

Дізнатись більше

Вiдгуки

Про нас говорять

підпишіться на новини

Щоб бути в курсі найсвіжіших подій в житті весільної агенції «Два серця»