наші роботиконтакти
#twohearts

весільна агенція

Два серця

Весілля у Львові

Роботи

Нашi роботи

Сервіси

Нашi сервiси

Органiзацiя весiлля

У Твоєму повному розпорядженні повноцінна команда виконавців та підрядників – щонайменше близько 100 чоловік. Керує нею Твій персональний організатор весілля – експерт найвищого класу. Він настільки розумний і здогадливий, що сам генерує усі завдання та розпорядження, узгоджує їх з Тобою і виконує. А Ти тільки ставиш відмітки: Зроблено. Зроблено. Зроблено

Детальніше
Координацiя весiль

В якийсь момент Тобі буде вкрай складно з тими усіма людьми, котрі дотичні до організації Твого весілля. Ти здіймеш очі до неба та попросиш допомоги. І доля буде прихильною – у Твоєму житті з’явиться важлива людина – весільний координатор. Він згладить гострі кути, знайде спільну мову, розставить все і всіх по місцях, оптимізує гонорари, пропише таймінги.

Детальніше
Технiчне забезпечення

Напевно кожна наречена мріє про те, аби у неї був пульт управління весіллям. Аби легким доторком одного пальчика отримувати все. Натиснула на кнопку – і над підлогою стелиться холодний дим. Натиснула іншу – з’явилося феєричне лазерне шоу. Треба світло, якісний звук, сцену, феєрверки, музичний супровід, вогняне шоу, салюти? Достатньо натиснути потрібну кнопку.

Детальніше

Переваги

Чому ми

  • Максим Діденко

    Якось ми усвідомили раз і назавжди – у найважливіший День Твого життя ми не маємо права на помилку!

  • Роман Павлюст

    Ми з впевненістю гарантуємо – Твоє весілля буде особливим. І кожна наречена, котра зверталася до нас, підтвердить наші слова!

  • Соломія Садова

    Насамперед ми створюємо атмосферу приємного очікування, передчуття чогось казкового та дивовижного – атмосферу Твого особливого весілля.

14 000

літрів Мартіні Асті

додали експресії та драйву

254

артисти

полонили серця гостей щирими емоціями

360 000

п’янких троянд

прикрасили банкетні зали

18 000

задоволених гостей

з приємністю згадують цей день

Команда

Наша команда

Професіонали та ентузіасти

Ми – вимогливі до всіх без винятку підрядників та виконавців. Ми безжальні до самих себе. Ми сперечаємося, наполягаємо, дискутуємо, тренуємося, аби бути в тонусі.

 

Ми прокидаємося посеред ночі з геніальними ідеями, і нас влаштовує тільки найкращий результат без жодних компромісів

 

З 2007-го року весільна агенція «Два серця» досконало організовує весілля. Ми чітко орієнтуємося в сучасних тенденціях, знаходимо нових талановитих підрядників та виконавців… І втілюємо у життя, напевно, найбільшу жіночу мрію – особливе весілля – яскраве, емоційне, красиве…

Дізнатись більше

Вiдгуки

Про нас говорять

підпишіться на новини

Щоб бути вкурсі найсвіжіших подій в житті весільної агенції «Два серця»