наші весілляівентиконтакти
Планування весілля

КОНЦЕПЦІЯ І СТИЛЬ ВЕСІЛЛЯ

Що таке концепція і стиль весілля?

Саме слово «концепція» означає ідейно-тематичний задум мистецького твору. А весілля з давніх-давен у всіх народів світу було справжнім витвором мистецтва. Зокрема, в українській народній традиції воно мало форму яскравого театрального дійства, яке складалося з цілої низки послідовних мальовничих сцен. Концепції сучасного весілля виходять далеко за межі локальних традицій, притаманних тій чи іншій місцевості, і дають широкий простір для розвитку та втілення Ваших різноманітних творчих фантазій.

Концепція весілля – це те, що саме, коли, де та як відбуватиметься на Вашому святі.

Вибір концепції весілля – це визначення, яким загалом буде Ваше весілля: за масштабом (кількістю гостей), тривалістю, типом, стилем, кількістю дійств (зустріч наречених, реєстрація шлюбу, вінчання, фото- та відеосесія, прогулянка перед бенкетом, доброчинна акція, бенкет, завершальний акорд тощо), часом та місцем.

Стиль весілля – це те, як буде виглядати Ваше свято. Це напрямок, в якому будуть розвиватися всі дизайнерські пропозиції, візуалізації та рішення  щодо весільного одягу, образу Вашої весільної пари, образів дружбів та дружок, включення елементів обрядовості, декорування, добору меню, першого весільного танцю, музичного та світлового оформлення, розважальної програми, спецефектів.

 

Чому так важливо, щоб у Вашого весілля була концепція?

Тому що концепція весілля – це той ескіз, за яким буде створено Ваше унікальне весільне свято як відображення Ваших характерів, уподобань та інтересів. Адже вся весільна радість має бути по-справжньому Ваша! Щоб кожний гість, прийшовши на свято, опинився в атмосфері дуже особливого, красивого і цікавого дійства, а Ви отримували задоволення від кожної дрібниці, кожної миті цього знаменного дня.

 

Концепція весілля – це та провідна червона нитка, на яку нанизуються усі елементи свята. Це єдина ідея - єдиний стиль. Це ті основні моменти, які будуть відображені у всіх складових весілля: від запрошення до його завершального акорду. Сукня нареченої, костюм нареченого, ресторан, декор та меню, торт, музика, світло, шоу-програма тощо – всі ці складові концепція весілля вибудовує у єдиний ансамбль. Тільки за її наявності все буде гармонійно, обґрунтовано і на своїх місцях.

КОНЦЕПЦІЯ ВЕСІЛЛЯ – ЦЕ ЄДНІСТЬ ВСІЄЇ КОМПОЗИЦІЇ, ДЕ НІЧОГО НЕ ВИБИВАЄТЬСЯ З РАМОК ВИБРАНОЇ ІДЕЇ І ВСІ ЕЛЕМЕНТИ ГАРМОНІЙНО ПОЄДНУЮТЬСЯ ОДИН З ОДНИМ. ЦЕ ОСНОВА ВЕСІЛЛЯ, ВІД ЯКОЇ ВІДШТОВХУЮТЬСЯ У ВИБОРІ СТИЛЮ, ПАЛІТРИ, МІСЦЯ, ПРОГРАМИ ТА УСІЄЇ РЕШТИ ДЕТАЛЕЙ.

Отже, як Ви вже, мабуть, зрозуміли, створення концепції весілля – це доволі кропітка праця. Вона потребує вдумливості і творчого натхнення. Вдумливості – для того, щоб концепцію Вашого весілля було легко і просто реалізувати. Творчого натхнення – щоб Ваше весільне свято було красивим і оригінальним, сподобалося Вам та Вашим гостям, а перехожі зупинялися, аби помилуватися Вами як весільною парою.  

Тому при продумуванні концепції весілля слід пам’ятати про один дуже важливий момент – значно простіше і правильніше спершу вибрати концепцію, а потім підбирати під неї деталі. І значно складніше створити струнку й бездоганну концепцію, оперуючи вже вибраними і розрізненими деталями. Наприклад, Ви вже вибрали для весільного бенкету ресторан української кухні у вигляді колиби; сукню, як у англійської принцеси, і смокінг для нареченого; а перший весільний танець хочете танцювати під «Felicita». І кожний з цих елементів зокрема Вам надзвичайно подобається. Проте разом вони створюють такий дисонанс, який важко гармонізувати навіть сукупністю усіх інших складових деталей весілля.

Отже, пам’ятайте: спершу – концепція весілля, і тільки після того наповнення її конкретними деталями.

З чого починається створення концепції? – З визначення таких ключових речей як тип весілля і стиль весілля.

Який тип весілля найближчий Вам, майбутнім молодятам? Так зване класичне, тематичне чи стилізоване весілля?

Який весільний стиль Вам найбільше до душі? Ознайомтесь на нашому блозі з публікаціями, присвяченими цим темам, завітайте до весільної агенції «Два Серця» для персональної консультації і зробіть свій вибір.

Iншi статтi

Читайтетакож