наші весілляівентиконтакти
Координація весілля

НАЙПЕРШИЙ ПОМІЧНИК МОЛОДЯТ

Весільний координатор – це своєрідний диригент оркестру. Професійні "музиканти" цього оркестру - команда, зібрана організатором чи весільною парою для підготовки весілля та здійснення усього запланованого на день весілля.

В чому відмінність між організатором весілля та його координатором? Щоб вам стало це остаточно зрозуміло, вдамося до образного порівняння вашого весілля із намистом. Намисто, як відомо, складається з нитки та кораликів, нанизаних на неї в певному порядку. Так от, ваше бачення свята, визначені вами його концепція та стиль – це як нитка намиста. Весільний організатор – це  той, хто добирає до намиста щонайкращі коралики і відповідає за те, щоб вони були досконалі. Тобто підбирає усіх виконавців робіт та відповідає за те, щоб вони все зробили якісно. А весільний координатор – це той, хто нанизує усі коралики на нитку у наперед визначеному порядку, щоб викласти саме той унікальний візерунок, який ви побачили у своїй уяві.

Коли ви, любі наречені, замовляєте у нашої агенції «Два Серця» організацію весілля, то отримуєте і організатора, і координатора. Маючи весільного організатора, ви будете гарантовані від всіляких прикрих випадків як от, наприклад, мало досвідчений флорист чи відеооператор із застарілою апаратурою. А весільний координатор подбає про те, щоб усе було виконано вчасно та щоб ваші мінімально необхідні особисті зустрічі з підрядниками відбувалися у зручний для вас час. Він вирішить форс-мажорні ситуації так майстерно, що ви навіть не дізнаєтесь про них.

В день весілля координатор – ваш помічник № 1. Його наявність гарантує, що на власному святі ви можете вповні віддатися тільки одній прекрасній ролі – молодят, не відволікаючись від неї ні на секунду на клопоти контролера порядку та якості, метрдотеля чи менеджера.

Звичайно, ваші родичі та друзі охоче візьмуться допомагати вам у день весілля. Та краще не ставити їх в таку ситуацію, коли вони, як Кіт У Чоботях, мчатимуть поперед вас, щоб зустріти й розсадити гостей, або зриватимуться з-за весільного стола, бо прибув зірковий артист і треба показати, де він може приготуватися до виступу. Адже ваші найближчі – ГОСТІ, які прийшли порадіти вашому щастю! То ж хай вони сповна насолоджуються тільки цією роллю. Тому, любі наречені, краще доручіть будь-які великі та малі справи весільного дня координаторові і ХАЙ СВЯТКУЮТЬ УСІ!

А якщо ви взяли всю організацію весілля на себе, то до настання весільного дня вже достатньо набігалися й наклопоталися і цілком заслуговуєте на день повного відпочинку. Тому таким мужнім і працьовитим молодятам агенція «Два Серця» особливо радить у день весілля таки перекласти геть усі клопоти на плечі професійного весільного координатора, який:

 • проконтролює хід усього підготовчого процесу напередодні дня весілля;
 • перевірить готовність усіх задіяних протягом дня весілля підрядників;
 • заздалегідь зустрінеться із ведучим чи тамадою і узгодить свою взаємодію з ним;
 • проконтролює вчасність приїзду стиліста, візажиста, фотографа та відеооператора до кожного із наречених;
 • прокоординує прибуття та рух весільного кортежу і транспорту для гостей;
 • проконтролює вчасність доставки квітів-аксесуарів для зачіски нареченої, букету для нареченої та бутоньєрок для нареченого, татів, друзів і букетів для мам та подруг;
 • проконтролює флористичне оформлення зони виїзної церемонії та бенкетного залу; 
 • перевірить наявність усіх аксесуарів, які призначені для використання під час різних дійств, передбачених сценарієм весільного дня;
 • перевірить готовність майданчика для проведення церемонії реєстрації шлюбу та місця для весільного бенкету з погляду оформлення, декору, меблів, аксесуарів, атрибутів;
 • перевірить готовність звукового та світлового забезпечення; 
 • прокоординує дії офіціантів на виїзному обслуговуванні (кейтерингу) чи безпосередньо в ресторані;
 • простежить за точністю дотримання наперед складеного таймінгу весільного дня;
 • допоможе гостям зайняти відведені їм місця у весільному кортежі, під час церемонії реєстрації шлюбу та за столами у бенкетному залі;
 • відрегулює подачу на бенкетний стіл страв у визначеному порядку, оголошення розважальних програм, час вивезення весільного торта;
 • подбає про те, щоб до кожного конкурсу вчасно були приготовані усі потрібні аксесуари та призи їх учасникам;
 • зустріне артистів та покаже їм місце, де вони можуть приготуватися до виступу; проведе їх після виступу;
 • наприкінці бенкету замовить таксі для гостей;
 • простежить за тим, щоб їжа й напої, які залишилися по закінченні бенкету, були зібрані, спаковані та відвезені;
 • подбає, щоб після весілля декоратори та техніки вчасно забрали декор та технічне обладнання для забезпечення звуку, освітлення, спецефектів;
 • виконає дрібні прохання гостей;
 • подасть при потребі щось із аптечки (очні краплі, таблетки від головного болю, валер’янка тощо) чи із речей «про всяк випадок» (голка, нитки, ножиці, суперклей тощо).

Та головною якістю хорошого весільного координатора є здатність вирішувати усі непередбачені ситуації, які можуть створити на весіллі погода чи інші фактори.

Тут наведемо лише два приклади. Ви запланували весілля на відкритому майданчику: спершу церемонію, а потім бенкет на терасі красивої вілли. Синоптики запевнили, що погода буде сухою з легкою хмарністю. Та буквально за одну ніч вітер змінив напрямок, як це останніми роками доволі часто та несподівано буває. І зранку почав накрапати дощик. То є, то нема. А ви, сидячи під пензликами візажиста та плойкою стиліста чи одягаючи весільне вбрання, тільки про те й думаєте: «Що ж тепер робити? Сподіватися, що дощ припиниться, і залишити все як є? Чи віддати розпорядження перемістити все під дах? Це ж треба телефонувати, пояснювати куди яку вазу з квітами поставити». Коротко кажучи, початок весільного дня вже зіпсутий. А маючи весільного координатора, ви й оком не змигнете. Адже знатимете, що він сам все зробить правильно, бо заздалегідь передбачив можливість виникнення такої ситуації і обговорив з вами способи її вирішення. Тому гарне весілля вам гарантоване за будь-якої погоди.

Або інший приклад. До свого весільного вбрання ви одягнули шикарні туфлі на високих підборах, навіть попередньо трохи їх розходивши. Та за час фотосесії ваші ноги так втомилися у них, що хочеться далі йти босоніж. А попереду ще весільний танець, на якому хочеться виглядати на всі 100. Але у вас є кмітливий весільний координатор! Він заздалегідь передбачив цю ситуацію, тому ви взяли з собою змінне взуття.

Отака вона, праця весільного координатора. Всілякі ситуації трапляються. Та професійний координатор здатен передбачити що завгодно і має про запас по кілька варіантів позитивного вирішення.

Весільна агенція «Два Серця», високопрофесійна команда якої успішно працює в сфері надання весільних послуг вже понад 10 років, неодноразово переконалася, що на святі, а особливо весільному, ефективно можна або тільки працювати, або тільки відпочивати. А коли пробувати поєднувати ці речі, то спогади про свято виявляються трішки не такі, як ви собі уявляли. Тому залиште у свій весільний день працю професіоналам, а самі разом з гостями насолоджуйтесь тільки відпочинком та спілкуванням один з одним.  

Ми ж з радістю завжди готові прийти на допомогу. І наші перевірені часом, кмітливі й умілі весільні координатори будуть поруч з вами у великий день народження вашої сім’ї.

 

Iншi статтi

Читайтетакож