наші весілляівентиконтакти
Різне

Кохання, яке перетворює два серця на одне – надзвичайно красиве почуття. Одруження двох закоханих – винятково красива подія у житті. Тому усі наречені, які звертаються до нашої агенції «Два Серця», прагнуть, аби їхнє весілля було в красивому місці серед красивих речей.

Щоб ваше бажання стало дійсністю, ми залучимо до створення краси найкращих декораторів та флористів Львова. А якщо вирішили замовити комплексне оформлення весілля, то дизайнери уважно вислухають вас і спочатку створять ескізи, на яких побачите, як виглядатимуть ваші:

весільна поліграфія;

декорування виїзної церемонії, якщо ви її собі запланували;

декорування фотосесії;

декорування залу чи шатра для весільного бенкету;        

флористичне оформлення;

весільний кортеж.
 

Після того як ви одобрите усі ескізи, вони підуть у роботу згідно із затвердженим графіком. Фахівці від декору та флористики під чуйним та уважним оком організатора вашого весілля виконають усе досконало. При потребі вони навіть подбають про оренду якихось особливих речей –  ексклюзивного посуду, ваз, статуеток тощо для оформлення  вашого весільного дня.

Та перш ніж зустрітися з дизайнерами, вам слід приготуватися до цього. Тобто мати в голові певні уявлення про те, як і чим ви хотіли б прикрасити своє весільне дійство. Сподіваємося, що цей стислий путівничок по основних моментах художнього оформлення весіль стане вам, любі наречені, в пригоді та допоможе зробити своє весілля мистецьким шедевром від А до Я.


ВЕСІЛЬНА ПОЛІГРАФІЯ

Як кіносеанс починається з фойє, так весілля починається із запрошення. Тому першим кроком буде розробка дизайну саме цього «квитка» на ваше велике свято. Весільне запрошення – це яскрава обкладинка майбутньої події, яка привідкриває гостеві частинку таємниці вашої весільної церемонії. То ж воно не має бути простою формальністю. Досконале весільне запрошення – річ оригінальна, красива та інформативна. Тобто така річ, якою гостям захочеться поповнити власну домашню колекцію хороших спогадів.

Яким повинен бути дизайн?

Продумуючи дизайн весільного запрошення, зверніть увагу, що воно має підкреслювати загальний стиль свята. А той, хто візьме запрошення в руки, повинен бути заінтригований майбутнім святковим дійством. Колір запрошення обов’язково має співпадати із загальною палітрою фарб вашого свята. Існують десятки тисяч ідей оформлення весільних запрошень. Вони можуть бути найрізноманітнішої форми — від стандартних правильних до фігурних, об’ємних, музичних, з мінливою картинкою тощо. Любителі екстриму можуть вибрати надірвані або злегка пом’яті аркуші, романтики — таємні закодовані й оригінально згорнуті послання. Наречені, яким до вподоби розкіш, можуть замовити золотисті або сріблясті запрошення з відповідними шрифтами. Оформлення запрошень, як і оформлення залу на весілля — суто оригінальна робота, яку виконують відповідно до спільного рішення наречених та дизайнера.

Що має бути написано в запрошенні?

Визначившись із дизайном запрошення на весілля, потрібно переходити до наступного кроку, а саме — написання тексту. Найважливіша інформація, яку необхідно знати гостю — дата, час і місце проведення свята. Далі повинні йти коментарі. Наприклад, якщо стиль вашого весілля передбачає дрес-код для гостей, то слід про це повідомити. Адже запрошеним потрібно буде підготувати собі відповідний одяг. Або у вас весілля в американському дружньому стилі. Тоді додайте характерне для цього стилю гасло: «Закуска — наша, випивка — ваша». Плануєте доброчинну акцію? Повідомте, яке її спрямування та якими внесками гості можуть долучитися до неї. Як ми вже згадували у публікації «Смачне весілля», мудро запитати гостей, чи є якісь продукти, котрі вони не вживають, та про їх улюблені страви. Наприкінці висловіть прохання, щоб гість до певної визначеної дати обов’язково повідомив вас про свою присутність/неприсутність на весіллі.

Бажано, щоб і стиль тексту весільного запрошення був оригінальним. Існує багато різних манер його написання:  від класичної урочистої чи підкреслено ділової до веселої дружньої або традиційної народної. Багато творчих пар надають перевагу віршованим текстам. Виберіть те, що найближче до загального стилю вашого весілля.

Крім весільного запрошення, до весільної поліграфії належать ще іменні картки на весільні столи для гостей, додаткові уточнюючі листи гостям, весільні плакати, оригінально скомпоновані та прикрашені віньєтками пам’ятні фотолистівки з весілля, весільний фотоальбом, листівки із вказаним меню. Усі вони мають бути виконані в тому ж художньому стилі, що й запрошення.

ДЕКОРУВАННЯ ЗАЛУ НА ВЕСІЛЛЯ

Це найбільш обсягова частина робіт в художньому оформленні весілля. Адже йдеться про декорування залу в цілому, оформлення зони молодят, декорування гостьової бенкетної зони, танцполу, фотозони чи якихось ще зон, котрі ви собі запланували.  

Починаємо з вибору кольорової гами оформлення весільного залу. Тут слід враховувати такий момент, що ніжні тони (рожевий, голубий, бежевий, білий та ін.) – це найпопулярніші відтінки для основного дизайну приміщення. Добре також виглядають золотистий колір та сріблясті тони. А от використовувати «ядучі» кольори в декоруванні залу небажано. По-перше, на їх тлі губляться інші елементи декору. По-друге, кричущі і надто контрастні кольори можуть негативно вплинути на гостей. У будь-якому випадку, перш ніж зробити остаточний вибір на користь того чи іншого кольору, бажано проконсультуватися з дизайнером.

Текстиль є одним із основних і найбільш популярних матеріалів декорування приміщення, у якому проходитиме весільний бенкет. Створюючи композицію, дизайнер, як правило, використовує кілька видів тканин: прозорих та легких, щільних і важких.

Тканиною декорують практично усі елементи залу: стелю, стіни, колони, столи і стільці. Особливу увагу приділяють зоні молодят, яку застеляють скатертиною та фуршетною спідницею. Добре виглядатимуть стільці з чохлами, всілякими бантами, стрічками, підв’язками тощо. До текстильного декору можна додати підсвітку. Тоді поєднання тканин набуде цікавого нестандартного кольору і багатьох відтінків.

Декорування весільного залу тканиною – один із найбільш зручних способів змінити вигляд приміщення повністю. Завдяки повітряним хвилям та різноманітним складкам можна візуально збільшити чи зменшити простір і провести його зонування, тобто виділити окремі «приміщення», наприклад, «кімнату» для запрошеного художника чи майстра боді-арту, фотозону. З огляду на універсальність тканинний декор вигідно підкреслить всі достоїнства залу і приховає його недоліки.

Чудово також виглядатиме оформлення весільного залу гелієвими кульками. Повітряні й легкі, як сама любов; такі ж делікатні й ніжні – вони створюють особливу атмосферу, сповнену позитивних емоцій. Коливаючись у повітрі, гелієві кульки підкреслюють красу ваших почуттів і додають святковій події особливого шарму. З допомогою повітряних кульок можна створити декоративні елементи різної складності та конфігурації. Оформлення весілля повітряними кульками практикують також і під відкритим небом. Готова конструкція з них може витримати навіть помірний вітер. Є гарна традиція вручати по світлодіодній гелієвій кульці молодятам та усім гостям, щоб разом символічно відпустити їх у небо. 

Світлове оформлення весільного залу. Воно є просто необхідне при будь-якому декоруванні весільного простору. Гармонійно доповнити урочистий інтер’єр допоможуть світлодіодні гірлянди, дощі, сітки, і звичайно спеціальні прилади Led par, які чудово дивляться як вдень, так і ввечері. Професійно підібрана підсвітка створить по-справжньому святкову атмосферу в приміщенні, надаючи йому романтичності та загадковості. Світлом прикрашають столи, арки, сходи, декоративні елементи в залі, колони. Із світлодіодного шнура можна зробити різнокольорові фігурки весільної пари, імена молодят тощо. Замовляючи весільний декор залу в дизайнера, обов’язково розгляньте з ним усі можливі варіанти використання підсвічування.

Оформлення весільного залу квітами. Весілля просто неможливо уявити собі без квітів. Тому цілком очевидно, що вони є невід’ємною складовою декорування бенкетного залу. Квіти можуть бути живими, але добре виглядатимуть і декоративні – з текстилю, паперу. Як прикраси, цілком прийнятні також ягоди (кетяги горобини, калини, грона винограду), фрукти, зелені гілки, пелюстки квітів тощо. Тільки живі квіти – це, безумовно, розкішно, але прикрасити зал на весілля і недорого, і оригінально можна й квітами із підручних матеріалів, керуючись порадами дизайнера.

ОФОРМЛЕННЯ ЗОНИ МОЛОДЯТ

Так само як серед усіх свят весілля займає особливе місце, так і серед усіх столів на весільному бенкеті зона молодят — серце святкового дійства. Тому її декорування вимагає особливої уваги до дрібниць і має бути продумане ідеально. Адже тут знаходяться головні дійові особи урочистості – тільки вдвох або разом з свідками. І неважливо, розміщена зона молодят окремо чи є частиною спільного застілля. Головне – вона має виділятися своїм багатшим декором і бути добре видимою усім гостям, щоб ті могли комфортно милуватися весільною парою.

Стіл молодят оформляють особливо ефектно. Його декорують спеціальною бенкетною спідницею, що має вигляд великої святкової скатертини, краї якої вишукано спадають на підлогу. Слід прикрасити і простір навколо. Якщо зона весільної пари розміщена таким чином, що позаду молодят знаходиться стіна, то її оздоблюють вишуканіше – тканиною, спеціальними конструкціями, різноманітними елементами - колонами, стійками, вазами з квітковими композиціями.

Досить популярним є використання замість стіни ажурної ширми, котра вже сама по собі є дуже естетичною. Окрім того, її легко додатково прикрасити живими та штучними квітковими композиціями чи вензелями, складеними з ініціалів весільної пари. Весільна ширма складається з декількох модулів, які дозволяють вибудувати її у вигляді цікавої конструкції – лінійної або півкруглої. Ширму легко складати і розкладати. Її можна розкрити під будь-яким кутом, облаштувавши затишний куточок.

А якщо ви, любі наречені, виберете собі сучасний європейський стиль весілля, то зона молодят знаходитиметься посеред залу. В такому випадку місце весільної пари виділяють із загальної картини завдяки невисокому круглому подіуму та пишній неординарній квітковій композиції в центрі вашого стола. Дуже цікаво й стильно виглядатиме символічний купол чи балдахін над вами.

ДЕКОРУВАННЯ ЗОНИ ГОСТЕЙ НА ВЕСІЛЛІ

Основні деталі оформлення зони молодят відображають в інших частинах залу, поєднуючи їх із сервізом та меню. В зоні гостей головними є столи й стільці. Тому саме про їх декорування піде зараз мова.

Столи накривають пишними святковими скатертинами. Стільці можуть бути в оригінальних чохлах. Ці елементи декору є дещо скромніші, ніж ті, що в зоні молодят, але гармонійно перегукуються з ними. Та основне – це поверхня столів, бо саме вона є перед очима гостей протягом більшої частини весільного бенкету. Тому столи мають бути такими ж красивими, як і ви, молодята. Окрім того, на них повинно бути достатньо простору: і для зручності гостей, і для того, щоб кожен елемент декору милував око сам по собі.

Щоб досягнути вище згаданого ефекту, професійні дизайнери запропонують вам ряд варіантів оформлення святкового весільного столу. За основу декорування беруть один із таких елементів: живі квіти, гілки в поєднанні з живими квітами, сухі квіти, фрукти та ягоди, свічки у підсвічниках і без них, вази, мартінки і т.д. Котрий саме варіант вибрати, підкажуть вам особисті уподобання, пора року та бюджет, який ви виділяєте на оформлення.

Оскільки більшість весіль організовують в багаті на квіти місяці, ми докладніше зупинимось саме на флористичному оформленні весільних столів. Тут рослини та доповнюючі їх декоративні деталі підбирають із врахуванням особливостей інтер’єру. Наприклад, якщо зал для свята ніжно-рожевий, то квіти можуть бути такого ж кольору. Головне, щоб все виглядало дуже акуратно й естетично. Всі квіти на столі гостей обов’язково поєднують за кольором. Весілля традиційно завжди прикрашали квітковими композиціями ніжних пастельних відтінків. Та останнім часом від цього класичного стереотипу все більше відходять, і флористи часто розбавляють ніжно-рожеві та білі квітки яскравими.

Грамотні флористи та дизайнери не закуповують для свята предмети квіткового декору у дуже великих кількостях. Витримується міра. Стіл має виглядати естетично, але не бути схожим на новорічну ялинку. Надмір декору і величезна кількість композицій із квітів на столах гостей – це не тільки надто пафосно, але й незручно. Також слід врахувати, що все ж основною прикрасою весільного бенкету є різноманітні страви, закуски, великий торт. А надмір квіткового декору «забере» весь вільний простір, і страви можуть просто не поміститися на столі. Квіти на стіл гостей весілля слід підбирати без запаху або з дуже легким ароматом. Флористичні елементи не повинні перебивати запах страв чи дратувати гостей, викликаючи головний біль. Якщо є можливість поставити і яскравий посуд, і яскраві квіти, то краще не поєднувати ці два компоненти, а вибрати щось одне: або насиченого кольору аксесуари, або яскраві квіти.

Крім композицій із квітів, на столах гостей можуть бути й інші цікаві елементи.
Наприклад, «сувеніри» з фруктів та ягід. Дизайнери розсортовують плоди за кольорами і кладуть їх в декоративні кошики, прикрашені стрічками, бантами, вигадливими композиціями із декоративних рослин.

Цілком особливу атмосферу створить оформлення весільного стола підсвічниками та декоративними свічками. Професійний дизайнер допоможе визначити, з якою частотою ці елементи слід розставити на бенкетному столі. Підсвічники можуть бути прикрашені екзотичними квітами та стрічками. Суперово виглядають композиції із декоративних художніх свічок, як справжніх, так і світлодіодних.

ДЕКОРУВАННЯ ІНШИХ ЧАСТИН ВЕСІЛЬНОГО ПРОСТОРУ (сцени, танцполу, тематичних зон), а також майданчика під відкритим небом, шатра, місця для фотосесії, весільного кортежу, виїзної церемонії здійснюється із застосуванням тих же дизайнерських технік, матеріалів та елементів, які використовують в оформленні центрального місця весільного дійства – бенкетного залу. При замовленні фотографа, весільного кортежу, ресторану згадані підрядники можуть вам запропонувати і декорування свого об’єкту (простору для фотосесії, автомобіля, залу). Щиро радимо, любі наречені, не погоджуватись на всі пропозиції, щоб уникнути дисонансів через оформлення різними «почерками». Бо втратите єдність стилю вашого свята. Замість прекрасного живописного портрету весілля отримаєте дуже хорошу його фотографію, але з невеликими ляпами, як от червоні очі чи розмите в одному місці тло, котрі зіпсують загалом гарне враження. Тому віддайте комплексне художнє оформлення вашого весілля в одні руки.

Також часто на стіні розміщають світлодіодний екран, на якому демонструють попередньо приготовані слайди, відеокліпи та відеофільми. Екран великого розміру допоможе гостям побачити фотографії весільної пари, їхню Love Story, фото батьків тощо. А як заставку на екрані можна використовувати імена молодят, написані красивим святковим шрифтом.

Добре, якщо у вас багата уява, є відповідні навики, дуже багато вільного часу та друзів, у яких також багато вільного часу та вмінь, щоб допомогти вам втілити всі ваші задуми щодо декорування свого весілля. Тоді за його художнє оформлення ви можете братися самостійно.

А коли чогось із цього бракує, але здивувати і викликати захоплення гостей все ж хочеться? Тоді зверніться за допомогою до дизайнерів. Маючи багатий досвід та професіоналізм, вони здатні втілити будь-які ваші фантазії, додавши до незабутнього весільного дня незабутню феєрію барв та вишуканих форм.

А коли не знаєте, до кого з дизайнерів? Зверніться до нашої весільної агенції «Два Серця», і ми організуємо до ваших послуг найкращих декораторів та флористів Львова.

КРАСИВОГО ВАМ ВЕСІЛЛЯ!

Iншi статтi

Читайтетакож