наші весілляівентиконтакти
30 Серпня 2017
Організація весілля

Артисти

Артисти – це обдаровані люди, які на високому професійному рівні розважають гостей на Твоєму весіллі.
Їхній талант високо цінується, а сама програма виступу – блискуча та оригінальна.
Однак виникає інше питання: «Якого ж артиста запросити?». Бо від розмаїття артистів, стилів, жанрів, номерів очі розбігаються: співаки, танцюристи, клоуни, гумористи, пародисти, аніматори…
Аби зробити вдалий вибір, зважити усі «за» та «проти», запрошуємо Тебе до весільної агенції «Два серця».
Ми познайомимо Тебе з найкращими пропозиціями українських та закордонних артистів, серед яких гарантовано знайдеш ту, що сподобається Тобі і Твоїм гостям.

Зірки естради 

Запрошення на весілля зірки естради українського чи світового рівня справа можлива, проте клопітка.

Шоу-бізнес живе за своїми правилами, і їх слід чітко дотримуватися, особливо коли зірки примхливі та норовливі.

Весільна агенція «Два серця» вже тривалий час працює із зірками, має певний досвід і добре орієнтується у всіх нюансах.

Нам відомо, яким чином забезпечити усі пункти технічного та побутового рейдерів, що включають такі важливі деталі: транспорт, проживання, харчування, охорона, звук, світло, технічне забезпечення виступу, саундчек...

Ми все забезпечимо, і зірка, яку запросиш Ти, яскраво засяє на Твоєму весільному святі.

Артисти оригінального жанру

У кожного з цих артистів – свій оригінальний талант дивувати. І виступ кожного з них пройде під несамовиті овації Твоїх гостей. Інакше кажучи, всі будуть у шаленому захваті. Агенція «Два серця» із задоволенням прикрасить Твоє весілля виступом ілюзіоніста чи пародиста, футбольним фрістайлом, пісочним шоу чи бармен-шоу. Втім, перелік можливостей артистів оригінального жанру безкінечний і… дивовижно цікавий. Звертайся до агенції «Два серця», і ми знайдемо те, що потрібно саме Тобі; те, що приємно здивує і вразить Твоїх гостей.

Шоу-програми

Весільна агенція «Два серця» запропонує для вибору десятки тематичних весільних шоу-програм або ж розробить спеціально для Тебе нове, оригінальне, цікаве та феєричне дійство. У будь-якому разі, перш ніж замовити шоу для свого весілля, слід гарно подумати. Адже розробка весільної програми – творчий процес, що має врахувати смаки усіх гостей і зацікавити кожного з присутніх на Твоєму святі. Шоу – це яскравий спалах емоцій, барвистий феєрверк радості та нестримна енергія розваг. Шоу дарує настрій та відчуття справжнього свята. Хороше шоу може зробити і одна людина. Однак, що потрібно на Твоєму весіллі саме Тобі? .

Шоу-балети

Якщо Ти читаєш ці рядки, значить, Ти справжня поціновувачка таланту, краси та грації танцювальних виступів. Хоча «виступ» – не те слово. Танці шоу-балетів від агенції «Два серця» скоріше схожі на розповіді життєвих історій, розмови про почуття, переживання, зустрічі чи розставання. На Твоє весілля готові завітати танцювальні колективи, які працюють у найрізноманітніших стилях: народні, циганські, східні, бальні, сучасні, екзотичні хореографічні постановки. Для передвесільних дівич-вечора та холостяцької вечірки у нас спеціальна «гаряча пропозиція»: еротичні танці, стриптиз і танці на пілоні.

Iншi статтi

Читайтетакож