наші весілляівентиконтакти
Технічне забезпечення

Звісно, спецефекти бувають різні: простіші та складніші, дорожчі та дешевші. І можна вагатися, які ж із них обрати. Але у будь-якому випадку спецефекти від агенції «Два серця» стануть яскравою окрасою Твого весілля.

І ми там були, мед-горілку пили та всілякі дива бачили. Саме такими чи подібними словами ваші гості, любі наречені, ділитимуться своїми враженнями про ваше весілля із своїм рідними, друзями та знайомими, якщо ви збагатите ключові моменти весільного дня  всілякими спецефектами. Бо ж хіба це не диво, коли навколо весело тріпотять своїми крильцями барвисті метелики, коли посеред літа на вас налітає приємно освіжаюча снігова віхола… Таке ви рідко побачите у власній уяві чи у відеоролику і, тим більше, наживо – поруч з вами і навколо вас.  А коли у небо злітають десятки різнокольорових ліхтариків… Еге ж! Чи нічне небо розквітає від барвистих феєрверків під захоплені «Ах! Вау! Неймовірно!» усіх присутніх, серця яких також злітають високо-високо з кожним новим спалахом кольорових зіркових букетів, які вимальовують фантастичні картини.
Усі люблять несподівані гарні сюрпризи, які дивують своєю раптовою появою, від чого перехоплює подих, завмирає серце, щоб за якусь мить радісно затріпотіти і застукотіти в ритмі приємно схвильованого збудження. І не менш чарівним є передсмак дива – його очікування з стовідсотковою впевненістю, що диво буде, тільки невідомо, яке саме. Впевнені, що вам, любі наречені, ще з дитинства дуже добре відомі ці почуття. І не тільки вам, а й кожному з гостей, яких ви запросили на своє весілля.

З власного досвіду організації сотень весіль уся команда агенції «Два Серця» дуже добре знає, що люди залюбки ходять на весілля саме для того, щоб торкнутися дива. І цим дивом є ви самі, любі наречені, ваше весільне вбрання, церемонія одруження, ваш перший весільний танець. Але гості знають –  окрім усього цього, напевно буде ще щось цікаве і незвичайне.
То ж чим здивувати гостей на весіллі? В цій публікації ми пропонуємо огляд найпопулярніших видів святкових спецефектів для надання більшого романтизму та оригінальності вашому весільному святу.

Почнемо з традиційного. Весільний феєрверк. Це яскраве, красиве й урочисте видовище якнайкраще підходить для такого важливого моменту, як з’єднання двох сердець у подружжя. Феєрверк також влаштовують в кінці весільного вечора як заключний акорд торжества. Тут зауважимо, що піротехніку для побутового використання, звичайно, можна застосувати і на весіллі, але якщо ви хочете, щоб видовище було справді незабутнім – зверніться до фахівців, які забезпечать вас винятково професійним обладнанням. До речі, наше весільне агентство «Два Серця» може організувати для весілля професійний феєрверк трьох видів: висотний, наземний і феєрверк для приміщень. Що таке висотний феєрверк на весіллі? Уявіть собі, як в небі над головами захоплених гостей розквітають барвисті вогняні квіти, розлітаються променисті кулі, б’ють різнокольорові фонтани. Від такої картини просто неможливо відірвати очі. Всі ці дива з’являються на висоті від 50 до 350 метрів.                                                                                                                                                                                                                                          Не поступається висотному красою та різноманіттям також і наземний феєрверк. Весілля, навіть влаштоване на невеликому майданчику (а на великому – тим більше), набуде незвичайного забарвлення завдяки цьому дивовижному видовищу. Вогняні фігури, як статичні, так і динамічні (вогнепади, фонтани, вертушки, спалахи), вогняні фонтани, палаючі написи розгорнуться просто перед очима захоплених глядачів. Адже наземний феєрверк буває висотою не більше 7 метрів.                                                                                                                                                                                                                                  Не тільки під відкритим небом, але й під дахом також можливо влаштувати красиве і незабутнє піротехнічне сяйво. Весілля в приміщеннях прикрасять вогняні доріжки, фонтани, написи – і все це висотою не більше двох метрів, а мінімум - півметра. Для феєрверку в приміщеннях застосовують спеціальну малодимну піротехніку - холодні фонтани.
Феєрверк прекрасний у нічному чи вечірньому небі, але можливо влаштувати таке видовище і серед білого дня. З цією метою весільна агенція «Два Серця» пропонує організувати денний феєрверк – коли з пневмогармат вистрілюють серпантин, блискітки, різнокольорове барвисте конфеті та кольоровий дим. 

Салют на весілля. Особливе захоплення гостей та учасників весілля викликає професійно влаштований салют. Весілля, прикрашене салютом, запам’ятається назавжди. Від феєрверку салют відрізняється тим, що він вистрілює залпами. Спеціальні салютні або гарматні батареї заряджають особливими піротехнічними зарядами, і при залпах в нічному чи вечірньому небі з’являються фантастичні узори, розквітають і переливаються квіти та снопи різнокольорових вогнів. Але не обов’язково, як і у випадку з феєрверком, очікувати темного часу доби. Весільна агенція «Два Серця» організує й денний салют: весілля і вдень може буте озвучене голосними залпами, тільки в цьому випадку на більшій чи меншій висоті буде розгортатися шоу не з вогню, а з барвистих димів.    

Конфеті-шоу. Серед інших яскравих і красивих спецефектів на весіллі виділяється конфеті-шоу. Зазвичай конфеті запускають в приміщеннях, де неможливо влаштувати феєрверк, проте ніщо не перешкоджає поєднати ці спецефекти: феєрверк – на завершення весілля, а конфеті – під час дійств, що відбуваються раніше. Прекрасне враження викликає запуск конфеті під час повільного танцю молодят.  Прикрасить запуск конфеті і кульмінацію весілля в ресторані.  Зазвичай цей барвистий дощ падає на захоплених учасників свята протягом 4-5 хвилин. Агенція «Два Серця» організує для вас конфеті-машини або конфеті-гармати з широким різноманіттям всіляких видів конфеті – з кольорового паперу і пластику, а також з тонкого металізованого паперу ("золоті" і "срібні").  Форма його також може бути дуже різною. Особливо популярні золотисті і сріблясті конфеті – гостей ніби осипає золотим чи срібним дощем. Салют із кольорових кружечків також потішить гостей і молодят. На весіллях популярні легкі барвисті клаптики у формі сердечок чи зірочок. Пелюстки троянд, випущені єдиним залпом, миттєво додадуть весільній атмосфері романтичності. 

«Важкий дим» . Цей спецефект дуже до речі під час виконання молодятами першого весільного танцю. Він додає танцювальній композиції романтизму та неповторності. Генератор "важкого" диму виробляє щільний дим, що стелиться по підлозі. Підійде він і для задимлення сцени чи танцполу під час розваг на весільному бенкеті.

Лазерне шоу. Ще одним спецефектом під час весілля є лазерне шоу: з допомогою лазерних випромінювачів здійснюється проекція світлових ефектів, рисунків, написів та інших зображень на екрани чи стіни будівель. Лазерні випромінювачі дозволяють проектувати на стіни фотографії молодят, побажання, написи і малюнки весільної тематики.
Небесні ліхтарики. Прекрасним спецефектом, що зробить весільне свято романтичним і заворожуючим, є небесні ліхтарики, які учасники урочистості запалюють і відпускають, загадуючи бажання. На весіллі запуск небесних ліхтариків - прекрасний, зворушливий і дуже видовищний момент. Він цілком може стати кульмінацією весільного бенкету і замінити традиційний феєрверк. Винайшли розписні небесні ліхтарики стародавні китайці. Ці паперові конструкції з пальником знизу злітають, як маленькі повітряні кульки, від нагріву повітря. Одночасно вони красиво й загадково світяться зсередини теплим радісним вогником. Політ ліхтариків триває 20 хвилин. За цей час вони встигають набрати великої висоти – до 200 метрів, тому з землі виглядають як кольорові зірочки, що швидко віддаляються. 

Повітряна куля-сюрприз або куля-вибух. Людина, як відомо, на диво винахідлива істота, і давно навчилася використовувати речі не тільки за їх прямим призначенням. Так повітряні кульки давно перестали бути просто прикрасою і навчилися "стріляти". Не зарядами, звичайно, а самі по собі.  Куля-сюрприз – це повітряна куля великого розміру, яку наповнюють зсередини кульками меншого розміру, всілякими конфеті, пелюстками квітів, блискітками. Незабутнім видовищем є вибух великої кулі, підвішеної до стелі. Вона з тріском розривається, і маленькі кульки, блискітки, сердечка ефектно розсипаються навколо барвистим фонтаном, повільно опускаючись на гостей та даруючи їм хвилини щастя і захоплення. А ланцюговий вибух чи вибух кількох куль одночасно створюють ще цікавіший ефект! Зазвичай кулю-сюрприз використовують в закритих приміщеннях, найчастіше під час першого танцю молодят. Незадовго до його завершення куля вибухає і обсипає молодят пелюстками троянд чи дощем різнокольорових зірочок.

Прожектори з ультрафіолетовим світлом дозволять в затемненому весільному залі створити люмінесцентний ефект на одязі та тканинному декорі. При такому освітленні виходять надзвичайно цікаві фотографії.

Пневмогірлянди. Цілком нестандартним підходом до оформлення весіль відзначається застосування пневмоконструкцій з гірлянд, на яких розпускаються світлові пуп’янки різних кольорів. Довжина гірлянди - близько 12 метрів. Пневмоконструкція знаходиться під постійним тиском повітря з компресора. Надзвичайно гарно виглядає цей спецефект, коли весільне свято оформлене живими або декоративними квітами кольорів, аналогічних кольорам  в пневмогірляндах.

Генератор снігу. Якщо ви хочете, щоб весілля запам’яталося назавжди, влаштуйте під час свята ефект снігової віхоли. Хтось надає перевагу живим квітам і метеликам узимку, але не менш прекрасно у літній спекотний день на якийсь час опинитися посеред зимової казки. Для цього застосовують сніг-машину, яку можна настроювати, щоб змінювати розмір сніжинок, швидкість падання снігу та інтенсивність снігового потоку. Сніг може падати і кружляти з різною швидкістю. Відповідно настроївши сніг-машину, можна вибрати різну тривалість танення сніжинок. Вони можуть танути 20 секунд – практично миттєво, а можуть зберігати форму понад хвилину. Але особливо красивий підсвічений сніг. Для цього сніг-машину потрібно використовувати в комплекті зі світильниками ультрафіолетового світла. Такий сніг може бути мерехтливо-білим, світло-рожевим, світло-голубим.

Генератор піни. Чудовим спецефектом для весілля є піна. Екологічно чиста емульсія, з якої вона виготовлена, не залишає слідів на одягу і цілком нешкідлива. Піниста рідина створюється з допомогою машини, яка швидко (5,4 м. куб піни/хв.) виробляє піну, заповнюючи повітряною білою субстанцією той об’єм приміщення, який вам потрібен. До речі, піну можна використовувати і на відкритому повітрі. Коли ж учасників весілля поливають піною? Цей спецефект доречний в багатьох випадках: під час першого танцю молодят і різних веселих конкурсів та ігор, якщо молодята організовують весільну вечірку. Для організації пінних спецефектів на весіллі зверніться до професіоналів, які гарантують використання якісної піни, що потішить вас та ваших гостей і зробить весілля незабутнім.

Генератор полум’я створює штучне, цілком безпечне, але видовищне полум’я. Його щільність і колір можна регулювати з допомогою вибору гелю для приладу. Використовують під час першого танцю молодят, виступів запрошених на весілля артистів, внесення весільного торта.

Мультимедійне обладнання. Світлодіодний екран, плазмові панелі, 52-дюймовий монітор – це можливість оздобити найважливіші моменти весільного бенкету дивовижної краси відеокартинами, продемонструвати гостям історію кохання молодят, показати дитячі фотографії та найкращі моменти вашого весільного дня, які передували святковому бенкету. На екранах  в онлайн трансляції можуть відображатись перший танець молодят, вітальні тости гостей тощо. З їх допомогою ви можете весело розіграти гостей чи ще раз подивитися найвеселіші моменти весільних конкурсів та ігор. Все це додасть неповторно барвистої і динамічної атмосфери вашому весільному святу та однозначно дуже сподобається усім гостям.
Весілля, схоже на прекрасний сон, на мрію з далекого дитинства… Сьогодні це реальність. На допомогу вам, любі наречені, приходять новітні технології і безмежна людська фантазія. Сучасне весілля – це один великий сюрприз. І не тільки для гостей. Гарні сюрпризи на весіллі можуть чекати і самих молодят, адже спецефекти можна дарувати. Так-так, уявіть собі, любі наречені, своє здивування та захоплення, коли з’являється якийсь несподіваний чарівний спецефект! І хто б це міг його організувати? Можливо, хтось із ваших гостей, коли ви натякнете їм на таке своє бажання. А, можливо, це будемо ми – агенція «Два Серця» як організатор вашого весілля. Та у будь-якому випадку ми щиро сподіваємося, що ця публікація допоможе знайти вам ідеї, які зроблять день вашого одруження ефектним, яскравим і незабутнім.

Iншi статтi

Читайтетакож