наші весілляівентиконтакти
Планування весілля

Типи весілля: Класичне весілля, Стилізоване весілля, Тематичне весілля

Класичне весілля

Класичне весілля на сьогоднішній день – це суміш традицій, які дісталися нам у спадок від наших батьків, і традицій, які прийшли із США. Типове сучасне класичне весілля називають також «європейським», хоча «американським» його називати було б справедливіше. 

Класичне весілля включає в себе набір певних традицій та модних трендів. Починається воно зі зборів нареченого. Ранок нареченої все частіше акцентується декором в стилістиці весілля. Потім ідуть фото-прогулянка пари, виїзна церемонія, бенкет, перший танець весільної пари, розрізання торта, танець молодої з татом, кидання букету і підв’язки, феєрверк. 

Пара може відмовитися від ритуалу, який їй не сподобався, і включити той, який молодята винайшли самі, але в цілому, у класичного весілля є певна схема, якої прийнято дотримуватися. Щоб одне класичне весілля не було схоже на інше, як брати-близнюки, на допомогу приходять різні весільні стилі, які вносять індивідуальність та родзинку в будь-яке традиційне свято.

Але якщо ви хочете зробити одну із найголовніших подій у вашому житті оригінальною, відмінною від класичних весіль, не відмовляйте собі у цьому бажанні!

 

Тематичне весілля

Тематичне весілля – це якраз те, що виділить ваше свято з ряду інших і створить оригінальну атмосферу для відпочинку молодят та їх гостей.

Суть його полягає в тому, що сценарій весілля створюється в певному тематичному стилі.

Згадайте, дорогі молодята, напевно у вашому житті була певна казка, героями якої ви мріяли стати. Тож будьте ними! Ви також можете провести весілля в стилі будь-якої книги, фільму, історичної епохи.

Ви можете стати звичайними громадянами середньовічного Львова; чи королівськими або княжими  особами (до речі, наречених в Україні здавна називали Князем і Княгинею); чи веселими, жартівливими і спритними батярами; чи укласти шлюб на небесах, ставши ангелами.

Можете організувати свято в старовинних українських традиціях зі сватанням, споряджанням посагу та підміною нареченої чи нареченого або ж, навпаки, відчути себе зірками сучасного шоу.

Оригінальними будуть патріотичне козацьке весілля, яскраве весілля в гуцульському стилі чи дуже елегантне у стилі львівської сецесії.

У вас особливо теплі почуття викликають музика, вбрання та манери 30-х років минулого століття? То ж розгляньте і такий сценарій весілля: прикрасьте зал афішами та фотографіями в стилі цього періоду, включіть в програму улюблені хіти того часу, а на перший весільний танець оберіть львівське танго – і ви приємно вразите усіх присутніх.

Все залежить виключно від вашої фантазії. Акценти можуть бути розставлені на чому завгодно: на декоруванні приміщення, на незвичності вибраного вами місця, на костюмах – на чому ви тільки побажаєте.

При цьому не бійтесь переборщити. Від традиційних атрибутів весілля ніхто не відмовляється. Весільний торт, перший весільний танець молодят, кидання букету нареченої – все це може бути органічно вписане в концепцію вашого тематичного весілля.

Організувати тематичне весілля дещо складніше, ніж класичне. Вам слід пам’ятати, що вибраний сценарій весілля протягом усього свята повинен підтримуватися, а будь-яка дрібниця має бути старанно й докладно продумана.

Викуп нареченої, бенкетний зал, страви, зовнішній вигляд обслуговуючого персоналу, весільний транспорт, музичний супровід, елементи шоу-програми, запрошення та уся решта складових вашого свята мають бути витримані у вибраному напрямку і складати єдине ціле. Важливе значення також буде мати образ весільної пари.

Проте не бійтесь фантазувати! Пам’ятайте, що будь-який, навіть дуже сміливий, сценарій весілля можна зреалізувати. І він окупиться вам, дорогі молодята, сторицею – щирим захопленням ваших гостей та незабутніми враженнями, які зігріватимуть усе ваше довге подружнє життя.

 

Стилізоване весілля

Стилізоване весілля – це власне класичне весілля, в якому виразно підкреслена якась тема чи певний весільний стиль. Стилізовані весілля найбільш популярні, оскільки гармонійно поєднують в собі традиційне й оригінальне. Традиційними є ключові дійства весілля. А оригінальними – стиль одягу наречених, дружбів та дружок, стилі декорування, музичного та світлового оформлення, розважальної програми.

Наприклад, якщо ви забажали в цілому класичне весілля, але в циганському стилі, то ваш весільний одяг матиме в собі щось трішечки циганського (трошки більше браслетів, разків намиста, яскрава квітка у зачісці), на виїзну церемонію ви можете прибути у бричці з кучером-«циганом», бенкет може відбуватися у шатрі, ведучий буде у ролі циганського барона, гостей розважатиме «циганка-ворожка», а шоу-балет виконає і запальні, і ліричні циганські танці.

Такі стилістичні ноти вносять різноманітність, але не перетворюють усе весілля на театралізоване видовище.

Iншi статтi

Читайтетакож