наші весілляівентиконтакти

Органiзацiя весiлля

Органiзацiя весiлля

«Доручи організацію весілля нам - агенції «Два серця», і отримуй насолоду. »

Планування весілля – це складний процес, який вимагає підготовки багатьох важливих аспектів, від створення концепції та підбору підрядників до написання тайм-плану. На кожному етапі виникає багато запитань та сумнівів, як зробити краще. Потрібна порада експерта, який не тільки орієнтується у сучасних весільних тенденціях, але й грамотно та відповідально враховує всі технічні нюанси, продумує все до найменших дрібниць.

Твій персональний організатор весілля є незамінним помічником протягом всієї підготовки, а Ти завжди розраховуєш на блискавичну відповідь і оперативне вирішення будь-яких питань. Він сам генерує усі завдання та розпорядження, узгоджуючи їх з Тобою. А Ти тільки ставиш відмітки: Зроблено. Зроблено. Зроблено.

Правда, це приємно? І безтурботно. І просто. І без клопотів. Бо ж кому клопоти потрібні, хай навіть з приємного приводу?

Доручи організацію весілля нам - агенції «Два серця», і отримуй насолоду. Для нас Твоє бажання - закон. Ми зробимо усе – від самого початку, коли ще немає нічого, крім прагнення зробити найкраще весілля, і аж до завершення, коли Ти у нашому офісі отримаєш фото- та відеорозповідь про найкращий день Твого життя.

Переглянь наш договір, список обов’язків і функцій весільного організатора. Ти збагнеш, від скількох рутинних та виснажливих речей ми Тебе оберігаємо. А можливо, Ти забажаєш додати щось своє – оригінальне? 

Хоча спочатку варто познайомитися з Твоїм майбутнім весільним організатором. Завітай до нас у гості та розкажи, про яке свято Ти завжди мріяла.

Save
Save
Save
Save
Save
Save

Координацiя весiлля

Координацiя весiлля

«Одна справа мати усі ці контакти і зовсім інша справа організувати різних людей в єдину команду.»

В якийсь момент Ти відчуєш у собі ентузіазм організатора і нестримне бажання запитати у друзів-родичів-колег, а чи мають вони контакти хорошого ведучого, музикантів, оператора, фотографа, декоратора, відеографа, стиліста…

Або ж друзі-родичі-колеги з власної ініціативи і доброти душевної щиро обдарують Тебе величезною кількістю важливих контактів для проведення весілля.

Та одна справа мати усі ці контакти і зовсім інша справа організувати різних людей в єдину команду. Зробити так, щоб всі вони вчасно з’явилися там, де Тобі потрібно, і не заважали один одному працювати.

Це наче скласти зображення з пазлів. Причому велика частина пазлів у Твоїх руках абсолютно несумісні між собою. 

В якийсь момент Тобі буде вкрай складно з усіма людьми, котрі дотичні до організації Твого весілля. І допоможе у цьому важлива людина – весільний координатор. Він згладить гострі кути, знайде спільну мову, розставить все по місцях, оптимізує гонорари, пропише таймінги, порадить, розрадить і врешті складе оті пазли в одну картинку.

Звісно, координатор буде поряд з Тобою також і під час весілля. Не так близько, як наречений, але на доступній відстані для того, щоб Ти була абсолютно спокійна і знала, що усе відбудеться ідеально.

А ще нам цікаво, чи всі Твої контакти виконавців та підрядників є у нашій базі даних. Тому що весільна агенція «Два серця» знає всіх. Але працює тільки з найкращими.

Відвідай наш офіс. Ми гарантуємо дружню, цікаву та змістовну бесіду на тему «Як зробити так, щоб всі злагоджено працювали».

Декор та Флористика

Декор та Флористика

«Ми підкажемо, що саме пасує Твоєму весіллю та як виділити важливі події торжества та підкреслити його стиль і настрій.»

Аби Твоє весілля стало недосяжним ідеалом для інших, чарівною мрією та модним трендом, агенція «Два серця» запросить талановитих митців: дизайнерів, декораторів, флористів. Усі вони мають досконалий і витончений смак. Вони спілкуються зі світом мовою квітів та кольорів. Їхні рішення для оформлення Твого весілля не просто цілісне й красиве оздоблення, що милує око. Гості побачать промовисту картину, котра розповідає про Твою радість у найщасливіший день Твого життя. Ваші красиві почуття, ваше кохання один до одного буде помітним у всьому, у найдрібніших деталях оформлення весілля.

Завітай у агенцію «Два серця». Разом з Тобою ми підберемо унікальну кольорову гаму Твого весілля. Помріємо про декорування та оформлення виїзної церемонії, залу чи шатра для весільного банкету. Пофантазуємо про світлове та флористичне оздоблення усього весілля та окремих елементів: зони молодят, танцполу, фотозони, сцени. Також уявимо Твій букет нареченої – Ти здивуєшся, наскільки прекрасним і вражаючим він може бути.

Нам є що Тобі розповісти і ми завжди готові ділитися з Тобою нашим досвідом. Перш ніж зателефонувати до нас переглянь статтю про декор на нашому блозі. Вона надихне Тебе на цікаві ідеї, котрі ми з радістю втілимо у життя.

Хочете побачити бiльше

Наші роботи