наші весілляівентиконтакти

над весіллям працювали

Координація:

"Два серця"

Ведучий:

Віктор Розовий

Фотограф:

Володимир Ковалишин

Відеооператор:

Ваня Абе

Місце проведення:

Ресторан "Наварія-нова"

Кенді-бар:

Мілян

Catering:

Art Catering

Крок першийзавдання

01

Аня та Роман  - наші закохані до нестями, амур і їх серця не оминув, а координацію їхнього свята довірив саме нашій команді. Розуміння наречених, що для вдалого весільного дня потрібні кваліфіковані люди – запорука їхнього спокою в такий особливий щасливий день. Ми завжди тримаємо все під контролем, в «нашому» святі не існує дрібниць, для нас навіть дрібні деталі – це важливі компоненти свята. Наші молодята були  відкриті до розмов по підготовці свята, до обговорень всіх етапів, а така співпраця завжди прогнозує успішний результат.

Save
Save
Save
Save
Save

Крок другийiдея та рiшення

02

Локація їхнього свята була особливо затишною за рахунок оздоблення ресторану деревом в поєднанні з біло-блакитним декором. Це було особливо романтично та затишно, незважаючи на велику кількість гостей – весілля пройшло в дружній та душевній атмосфері. Просторість ресторану дозволила гостям та молодятам забавлятись сповна до пізньої ночі, як і має бути на добрій галицькій забаві. 

Save
Save
Save
Save
Save
Save

Крок третiйрезультат

03

З максимальною віддачею ми разом з командою професійних фотографів та відеографів працювали з цією усміхненою парою. Глибина та сила їхніх почуттів пробуджували яскраві емоції не лише в усіх присутніх родичів та друзів, але й і в нас самих. 
 

Save
Save
Save
Save
Save

Вiдгуки

Вiдгукипро весiлля

Сподобалосьвесiлля?

Хочете собiтаке?
Замовити весiлля

Iншi весiлля

Дивiтьсятакож