наші весілляівентиконтакти

над весіллям працювали

Ідея та організація:

"Два серця"

Ведучий:

Зоряна Березяк

Музика:

Dj BO

Фотограф:

Роман Кайман

Відеооператор:

Woodsee production

Технічна підтримка:

Компанія "Прімолайт"

Спецефекти:

Компанія "Прімолайт"

Місце проведення:

"Будинок вчених"

Шоу-програма:

Ансамбль танцю "Юність", етно-гурт "Родинна капела"

Кенді-бар:

Shoco

Крок першийзавдання

01

Це дійсно унікальна історія кохання, яку ми спостерігали хіба що у фільмах або ж читали у книжках і герої в ній такі ж ідеальні, як у всіх сценаріях казок. Знайомтесь, Катерина та Мажід. Їх розділяли континенти, та для справжнього кохання ні час, ні кілометри не є перешкодою. Вона стюардеса, яка за час своєї роботи побувала в 65 країнах світу, допоки не зустріла в одній з них його … Мажіда – впевненого в собі, харизматичного чоловіка, журналіста – цілковитого професіонала своєї справи. Як тільки їх погляди перетнулись було однозначно зрозуміло  - це кохання і це назавжди. Ми так багато не знаємо про те, скільки співпадінь існує в світі і скільки не випадкових речей трапляються з нами щодня, а інколи вони і зовсім перевертають все наше життя з ніг на голову. 
Для нашої команди відстань між нами та нареченими теж не стала перешкодою в організації повноцінного, ідеального дня одруження. Це був цікавий проект з новим позитивним досвідом. Особливо приємно працювати з людьми, які знають чого хочуть, вони немов би малюють контури на полотні, а ми завершуємо до кінця картину їхньої уяви.

Save
Save
Save
Save
Save
Save
Save

Крок другийiдея та рiшення

02

І ось настав цей  довгоочікуваний день. Наші молодята Катруся та Мажід з посмішками на вустах вже готові зустріти свій хвилюючий та все таки щасливіший ранок. Ми прихильники того, щоб наречені добре виспались і нікуди не поспішаючи, з хорошим настроєм зібрались на свято. Відзнявши ранкову підготовку Каті та Мажіда, ми для них організували своєрідну першу зустріч в день весілля - це завжди зворушливий та дуже милий момент. Проїхавшись вуличками нашого міста на ретро автомобілі, відео та фото оператори відзняли чудові кадри наречених, які будуть зігрівати їх спогадами все їхнє подружнє життя.
Для нас все найцікавіше завжди відбувається на бекстейджі, саме там проходить найважливіша частина підготовки. Все, що ховається за кадром, насправді і являється нашою роботою, а гості разом з молодятами спостерігають вже за готовим результатом. Будинок вчених – ми зупинили свій вибір саме на цій локації для святкування, інтер’єр зачаровував своєю красою, а  кейтерінг забезпечення – чудова альтернатива вишуканим ресторанам.

Save
Save
Save
Save
Save
Save
Save

Крок третiйрезультат

03

Зона для обітниць молодят знаходилась в старовинному львівському дворику, це створило особливу романтику, під звуки арфи ведуча церемонії оголосина Катю та Мажіда – чоловіком та дружиною! Плавно наблизився вечір свята до першого танцю, а він в цієї пари до речі був особливим, коли наречені креативні, то вони в змозі і нас здивувати – Катя та Мажід почавши танець удвох в моменті розбіглись і задіяли до нього своїх найрідніших батьків. Повірте, цей неочікуваний момент, настільки теплий і душевний, що було б добре якби це стало новою традицією.                                                        

Продовжив танцювальний настрій свята Dj BО, який своїми сетами струсив трохи пороху з старезного будинку вчених. Зважаючи на те, що на цьому весіллі були присутні дві національності, шоу програмою ми вирішили продемонструвати народні танці обох країн: український народний гопак та арабський народний танець – дабка. В цьому нам допоміг ансамбль Юність, учасники колективу за лічені дні змогли вивчити новий арабський танець, чим ще раз підкреслили свій професіоналізм. Етно-гурт Родинна капела заграв нам добрих українських пісень, та провів майстер клас гри на народних інструментах для іноземних гостей. 


На таких весіллях особливо приємно працювати, задоволення приносить не лише новий здобутий досвід, але й результат нашої роботи. Адже коли клієнти тобі вдячні – це для нас неабиякий мотиватор для подальших творінь та звершень.

Save
Save
Save
Save
Save
Save

Вiдгуки

Вiдгукипро весiлля

Сподобалосьвесiлля?

Хочете собiтаке?
Замовити весiлля

Iншi весiлля

Дивiтьсятакож