наші весілляівентиконтакти

над весіллям працювали

Ідея та організація:

Два серця

Музика:

Кавер група "The Bigos band"

Фотограф:

Марко Кохан

Відеооператор:

Beautifulday production

Технічна підтримка:

Компанія "Прімолайт"

Спецефекти:

Компанія "Прімолайт"

Місце проведення:

Ресторан "Варшава"

Крок першийзавдання

01

Він дивиться на неї так закохано, захопленно й чуттєво, в її очах читається – люблю! Так дуже ніжно відносяться одне до одного наші наречені Наталя та Захар. І кожного разу задумуєшся, як так з цих сотень, тисяч, мільйонів знаходяться дві половинки і стають одним цілим! Це хімія чи магія – хтозна?! Ми це називаємо – коханням!

Save
Save
Save
Save
Save

Крок другийiдея та рiшення

02

Їхній щасливий, особливий день пройшов у великому колі близьких та друзів. Обравши комфортну локацію для досить великої компанії та попрацювавши над смачним доповненням свята, а точніше над меню, ми приступили до стилізації весілля. В цій справі важливо відчути внутрішній настрій наречених - зробити свято з їхньою атмосферою. А коли тобі довіряють, все виходить на всі 100.

Насичений малиновий колір обрали за основний, він гармоніював з іншими відтінками, а особливо білосніжним білим у оформленні залу, президіумі молодят, декорі виїзної церемонії. А особливої романтичності на цій церемонії додавали маленькі янголятка, які супроводжували наречену.

Save
Save
Save
Save
Save
Save

Крок третiйрезультат

03

Десь в середині весілля ловиш момент, коли всі хвилювання наречених та їхніх близьких позаду, і всі просто кайфують від свята, насолоджуються прекрасним звучанням кавер бенду, розвагами ведучого та просто компанією одне одного. Тоді й розумієш – це свято вдалось.

Save
Save
Save
Save
Save

Вiдгуки

Вiдгукипро весiлля

Сподобалосьвесiлля?

Хочете собiтаке?
Замовити весiлля

Iншi весiлля

Дивiтьсятакож