наші весілляівентиконтакти

"JAM"

Cover Band

над весіллям працювали

Ідея та організація:

Два серця

Декор та флористика:

Дімфік

Музика:

Cover Band “JAM”

Фотограф:

Анастасія Пироженко

Відеооператор:

Family tree

Технічна підтримка:

Компанія "Прімолайт"

Спецефекти:

Компанія "Прімолайт"

Місце проведення:

Ресторан «Соната»

Кількість гостей:

100 Гостей

Шоу-програма:

Танцювальний шоу-батл від Adam William

Кенді-бар:

Лігумінка

Крок першийзавдання

01

Хтось приходить просто запитати. Хтось шукає команду. Хтось, прогулюючись вулицями старовинного Львова, вирішує корисно провести час і поспілкуватися із фахівцями. Оленка та Олег – не з таких. Вони закохані, вони визначені і впевнені одне в одному. Ці майбутні молодята прийшли до агенції «Два Серця» із чітким розумінням, чого саме їм хочеться і як вони бачать своє весільне свято.

Тому наш діалог з ними вже з першої зустрічі швидко став веселим, конструктивним і довірливим – а це є головною передумовою якісної організації. Оленці та Олегу передусім хотілося, щоб близькі їм люди впродовж усього свята відчували їхні почуття. І ми вирішили спробувати втілити бажання цієї класної пари.

Save
Save
Save
Save
Save
Save

Крок другийiдея та рiшення

02

Існує безліч способів підійти до організації весілля, створення його концепції та формату. Ми поставили собі дуже цікаве й небуденне завдання – посеред осені створити відчуття весни. Що ж, це можливо, коли залучити талановитих флористів та декораторів із «Дімфік». Окрім того, для місця проведення весілля обрано сучасний і комфортний ресторан «Соната», який за усіма важливими для весільних урочистостей показниками та неймовірно смачною їжею ідеально пасував молодятам.

Save
Save
Save
Save
Save

Крок третiйрезультат

03

Неймовірною витівкою, а в результаті – дуже успішною ідеєю, стала фішка декораторів з «Дімфік», які запропонували покласти в основу оздоблення локації великі паперові квіти. Завдяки мистецтву майстрів оформлення святкових залів «Соната» перетворилася на надзвичайної краси галявину Весни. Протягом усього весільного дійства тут панували Весна почуттів, Весна краси, Весна музики, Весна танцю. Хорошого гумору додавали ведучий Максим Діденко та Кавер бенд ”JAM”. А славнозвісний африканець Adam William із своїм танцювальним майстер-класом перетворив шоу-програму на мегабатл, який і молодята, і їхні гості стовідсотково пам’ятатимуть до глибокої старості.

Save
Save
Save
Save
Save
Save

Вiдгуки

Вiдгукипро весiлля

Сподобалосьвесiлля?

Хочете собiтаке?
Замовити весiлля

Iншi весiлля

Дивiтьсятакож