наші весілляівентиконтакти

VIP Тернопіль

Володька

над весіллям працювали

Координація:

Агенція “Два серця”

Музика:

Cover Band “GunzLiveBand”

Фотограф:

Оленка Галазюк; Марко Кохан

Відеооператор:

BeautifulDay production

Технічна підтримка:

Прімолайт

Спецефекти:

Прімолайт

Місце проведення:

Ресторан «ЙО-МА-ЙО» (Трускавець)

Шоу-програма:

Піро-вогняне шоу “Genesis”; Володька з VIP-Тернопіль

Кенді-бар:

Shoco

Крок першийзавдання

01

 

На самому початку знайомства з цією парою було складно навіть уявити собі, що за цими серйозними обличчями та аналітичним складом розуму заховані абсолютна доброта і дружелюбність. Та уже протягом першої години спілкування з майбутніми молодятами виявилося, що команді агенції «Два Серця» дуже легко порозумітися з Оленкою та Дмитром щодо організації їхньої найособливішої події. Згадуючи їх, хочеться знову побачитися з цією тендітною українською дівчиною та її коханим «нащадком сицілійського мафіозі», як жартівливо окреслив себе Дмитро, які дуже хотіли створити гарну забаву для свого «клану». 

Save
Save
Save
Save

Крок другийiдея та рiшення

02

 

Концепція свята Оленки та Дмитра була продумана ними ще задовго до нашої зустрічі. Задум полягав у реалізації формату аутентичного українського весілля з дотриманням стародавніх традицій і колориту, але свіжо й неповторно переданих сучасними засобами. Ідеально справились з поставленими завданнями декоратори та флористи компанії «Felicity», а ресторан «Йо-Ма-Йо» в місті Трускавець не лише забезпечив максимум сервісу та смачної їжі, але й створив атмосферу чудового українського весілля.

Save
Save
Save
Save
Save
«Бездоганне відчуття стилю наречених та оригінальність декораторів дало змогу створити унікальне весілля в українському стилі, яке покорило серця всіх оточуючих»Соломія Садова
Save

Крок третiйрезультат

03

 

Координувати весілля тим, кого відчуваєш як рідних та розумієш з півслова – це одне задоволення. Це було таке свято, в ході якого з уст його організаторів та учасників не раз мимоволі злітав отой славетний вираз захопленого здивування: «Йо-ма-йо!» А почалося все з вишиванки молодого та сукні молодої від львівського модельєра Роксолани Богуцької – після оприлюднення весільних фото Оленка та Дмитро стали найпопулярнішими моделями року. Кавер бенд “GunzLiveBand” і шоумен Максим Діденко заряджали присутніх такою енергією, що бавилися усі – від малого до старого. Піро-вогняне шоу “Genesis” прекрасно доповнив іскрометний гумор Володьки з Vip-Тернопіль. Всі гості отримали не лише хороший настрій, але й фото з молодятами, від чудової Оленка Галазюк.

Отак день, коли Оленка та Дмитро стали сім’єю, перетворився на день, від якого наш світ добряче посвітлішав.

 

Save
Save
Save
Save

Вiдгуки

Вiдгукипро весiлля

Сподобалосьвесiлля?

Хочете собiтаке?
Замовити весiлля

Iншi весiлля

Дивiтьсятакож