наші весілляівентиконтакти

“JAM”

Cover Band

над весіллям працювали

Ідея та організація:

Агенція “Два серця”

Музика:

Кавер бенд “JAM”

Фотограф:

Руслан Крут

Відеооператор:

Family Tree

Технічна підтримка:

Компанія "Прімолайт"

Спецефекти:

Компанія "Прімолайт"

Місце проведення:

Ресторан «Варшава»

Шоу-програма:

Піро-вогняне шоу “Genesis”

Кенді-бар:

Компанія "Круті столи"

Крок першийзавдання

01

Кохана людина - це своя людина, найближча, найрідніша. Та, з якою хочеться бути собою, з якою відчуваєш себе легко, вільно, природньо. Соломія та Роман – вони по-справжньому щасливі, адже знайшли одне одного.

Організація цього весілля була випробуванням на професіоналізм та креативність для усієї команди агенції «Два Серця», адже Соломія та Роман – наші колеги, здивувати їх важко, а стандарти і шаблони – це не про наших закоханих. Тому щодо концепції цього весілля «ДВА СЕРЦЯ» погодилися майже одразу. Тільки така – два люблячих серця починають битися в унісон, і ніщо не може згасити пристрасть між ними. Залишалося тільки знайти якнайоригінальнішу форму втілення цієї ідеї.

Save
Save
Save
Save

Крок другийiдея та рiшення

02

Улюблений колір Соломії – фіолетовий. Саме він символізує вишуканість та чутливість, гармонійне співіснування протилежних якостей та об’єднує два начала – чоловіче і жіноче. Ця промовиста символіка і лягла в основу реалізації задуманої концепції «ДВА СЕРЦЯ». Нашу ідею підтримали і взялися яскраво втілити її декоратори з «Мерідеко» та дружній і партнерський ресторан «Варшава», який дозволив перетворити локацію на царство світла та технологій. 

Save
Save
Save
Save
Save
Save

Крок третiйрезультат

03

Загалом свято було неймовірно тепле та душевне, для лише найближчих, лише найдорожчих - таким, яким і хотіли зробити його наші наречені.

За побажанням Романа були максимально залучені всі передові технології та фішки сучасної весільної сфери. Ведучий Максим Діденко взагалі почував себе як вдома, адже 90% гостей – як не друзі, то колеги, і плюс гармонійний симбіоз усіх підрядників як головний критерій якісно реалізованого проекту. А Кавер бенд «JAM», що серед партнерів номер один агенції «Два Серця», став суперовою родзинкою свята завдяки своєму ексклюзивному репертуару, адаптованому індивідуально під наших молодят. Подарунок від піро-вогняного шоу “Genesis” запалив серця всіх без вийнятку глядачів, а несподіваний танцювальний сюрприз від гостей додав не тільки драйву, але й створив атмосферу ще більшої любові та душевності.

 

 

Save
Save
Save
Save
Save

Вiдгуки

Вiдгукипро весiлля

Сподобалосьвесiлля?

Хочете собiтаке?
Замовити весiлля

Iншi весiлля

Дивiтьсятакож