наші весілляівентиконтакти

над весіллям працювали

Ідея та організація:

"Два серця"

Ведучий:

Дмитро Корнелюк

Музика:

Група "Chili music"

Фотограф:

Роман Жук

Відеооператор:

Vadis films

Технічна підтримка:

Компанія "Прімолайт"

Спецефекти:

Компанія "Прімолайт"

Місце проведення:

Ресторан "Панська гора"

Шоу-програма:

Паперове шоу "Platinum", Вогняне шоу "Genesis"

Крок першийзавдання

01

А пам’ятаєте своє перше кохання? – таке чисте, світле, таке щире, немов би ви центр всесвіту, а навколо крутяться планети і зірки. Для наших наречених перше кохання стало єдиним на все життя. Софію та Нікіту, поєднало саме це почуття ще в зовсім юному віці, вона – гімнастка, він – футболіст, весь свій час вони проводять у спорті, але ні їхня зайнятість, ні різні міста в яких вони проживали не стали на перешкоді  в побудові довготривалих та міцних стосунків.

Для їхньої ностальгії ми влаштували весільну фотосесію на самій футбольній арені і в цей момент все поле їхнє і пас лише одне одному, як і по житті, зрозуміло що й фінал тут однозначно виграшний. 

Save
Save
Save
Save
Save
Save
Save

Крок другийiдея та рiшення

02

Молоді, закохані, та по своєму шалені, їхнє свято пройшло в колі всіх близьких та найкращих друзів, підримка рідних та радість друзів – невід’ємна частина повноцінного свята, моменту створення нової сім’ї. Ми вклали всю ніжність в декор святкового залу, для затишку та душевного тепла всіх присутніх. Президіум в світлих тонах, по боках золоті колони з квітковими композиціями, а за спинами молодят конструкція нереальної краси у вигляді білих пелюсток.

Ми підготували вечірню виїзну церемонію, яка при десятках свічках особливо романтична та чаруюча, обітниці закоханих Софії та Нікіти прониклися сльозами, сльозами щастя – насправді це момент який поділить їх життя на "до" і "після", це розуміння того, що від тепер вони назавжди разом, пліч-о-пліч. Підсолодив вечірню церемонію величезний, вишуканий торт, а завершилась вона тунелем із бенгальських вогнів, через який, тримаючись за руки, пробіглись наші наречені.

Save
Save
Save
Save
Save
Save
Save

Крок третiйрезультат

03

Та все ж таки не лише романтика була присутня на святі. Музичний тон цьому вечору задавали звуки саксофону в поєднанні з Dj-сетами та неймовірним голосом вокалістки. Ведучий - професіонал своєї справи, який досконало впорядкував цей день та вміло задавав правильного настрою усім присутнім. На завершення добавило вогню та запалу фаєр-шоу, а продовжило підтримувати піднесений настрій гостей та молодят паперове шоу. 
Нехай серця наших молодят Софії та Нікіти завжди залишаються гарячими від кохання одне до одного, а їхня історія кохання буде чудовим сюжетом для написання бестселера.


 

Save
Save
Save
Save

Вiдгуки

Вiдгукипро весiлля

Сподобалосьвесiлля?

Хочете собiтаке?
Замовити весiлля

Iншi весiлля

Дивiтьсятакож