наші весілляівентиконтакти

над весіллям працювали

Ідея та організація:

Два серця

Декор та флористика:

Юкка

Музика:

Кавер бенд "Джем"

Фотограф:

Марко Кохан

Відеооператор:

Beautifulday production

Технічна підтримка:

Компанія "Прімолайт"

Спецефекти:

Компанія "Прімолайт"

Місце проведення:

Ресторан "Панська гора"

Шоу-програма:

Струнний квартет "Advance", Танцювальний флешмоб, Міми

Кенді-бар:

Dolce cupcakery

Крок першийзавдання

01

Кохання – це те, чим ми дихаємо, що дає нам сили жити та творити. Для кожного воно різне, має свої кольори, відтінки, смаки, запахи. Проте одне ми знаємо, воно – найцінніше для тих, хто зміг покохати та віддатись його п’янкому аромату сповна. А наречені – це наглядний приклад сильних почуттів, вогонь яких лише палає все більше та більше.

Save
Save
Save
Save
Save

Крок другийiдея та рiшення

02

Класичний стиль найкраще підходив для втілення задуманого. Пастельні відтінки в декорі гармоніювали з інтер’єром ресторану, зелень надавала свіжості та легкості. Декоратори Юкка з легкістю змогли задовільнити смаки та побажання нареченої.

Щоб гості не сумували та не почувались самотньо на початку свята, були запрошені професійні міми, а жіночий струнний квартет завдяки своєму камерному звучанню створив неймовірну атмосферу та дав гостям поринути у неї ще до початку дійства.

Save
Save
Save
Save
Save
Save
Save

Крок третiйрезультат

03

Сильні, впевнені в собі, Андрій та Уляна точно знають чого хочуть від життя. Тому вони чітко бачили, яким мав бути їхній весільний день. Все повинне було проходити з легкістю та любов’ю, адже в цей довгоочікуваний день зібрались найдорожчі, найрідніші, щоб розділити радість та бути присутніми в момент створення нової сім'ї.

Save
Save
Save
Save

Вiдгуки

Вiдгукипро весiлля

Сподобалосьвесiлля?

Хочете собiтаке?
Замовити весiлля

Iншi весiлля

Дивiтьсятакож