наші весілляівентиконтакти

над весіллям працювали

Ідея та організація:

Два серця

Декор та флористика:

La rose

Фотограф:

Тетяна Говорко

Місце проведення:

Ресторан "Нота Бене"

Кенді-бар:

"Круті столи"

Крок першийзавдання

01

Все частіше можемо зустріти молоді пари, які виявляють бажання зробити невеличке камерне весілля, коли збираються най-найближчі друзі, родичі. Таке свято завжди виходить особливе, затишне, тому велику увагу потрібно приділяти деталям.

Також радує й те, що організовувати весілля нам довіряють і з інших областей України, тому для нас завжди дуже важливим є спланувати все так, щоб наречені відчували себе в нашому місті максимально комфортно, адже це їхній особливий день.

Save
Save
Save
Save

Крок другийiдея та рiшення

02

Валерія та Олег – молоді та безмежно закохані. Дивлячись на їхню енергію та життєрадісність, так і хочеться посміхатись. У них визначені погляди на життя, тому як ніколи з легкістю обирали все необхідне, починаючи від ресторану і закінчуючи весільним тортом. За бажанням нареченої в усьому декорі – в композиціях, букетах, розсадкових карточках використовувалась пшениця, так як вона пов’язана з прізвищем нареченого. 

Неймовірна церемонія одруження у Шевченківському гаю, завдяки послузі експрес-wedding, за всіма народними традиціями та звичаями, не лише гармонійно підходила до концепції, але й подарувала хороші емоції всім хто був присутній.

Save
Save
Save
Save
Save
Save

Крок третiйрезультат

03

З часом розумієш, де б ти не знаходився, які зовнішні фактори не впливали б на твій настрій, важливо бути разом і насолоджуватись присутністю один одного. Тримати за руку та не відпускати, адже ніщо так не зігріває серце, як теплі, щирі романтичні почуття, які з часом стають все міцнішими.

Save
Save
Save
Save

Вiдгуки

Вiдгукипро весiлля

Сподобалосьвесiлля?

Хочете собiтаке?
Замовити весiлля

Iншi весiлля

Дивiтьсятакож