наші весілляівентиконтакти

над весіллям працювали

Ідея та організація:

"Два серця"

Декор та флористика:

Wedlab

Ведучий:

Володимир Підлужний

Музика:

Кавер бенд "Jennyfer band"

Фотограф:

Аріна Козловська

Відеооператор:

Назар Воробець

Місце проведення:

Ресторан "Сантіно"

Кенді-бар:

Dominik homebakery

Крок першийзавдання

01

Роман та Вікторія – наші молодята, які одразу, з першої зустрічі сподобались своєю щирістю та відкритістю. Протягом всієї підготовки вони чітко знали, як має проходити їхній весільний день, тому активно брали участь у обговореннях та пропозиціях. Нашим завданням було сформувати команду підрядників, які максимально б підходили до нашої тематики, заданих побажань та обрати стилістику декорування, яка б ідеально підходила до заданої локації.

Save
Save
Save
Save

Крок другийiдея та рiшення

02

З усіх запропонованих стилів найбільш близьким Роману та Вікторії виявився рустик, він славиться своєю простотою форм та матеріалів. У декоруванні переважає мотив польових квітів, дерева та натуральні матеріали. Обраний ресторан максимально наближено відповідав заданим критеріям нашої стилістики та доповнювався декоруванням і флористикою від компанії Wedlab.
Для підтримання запалу гостей, від душевної церемонії та першого танцю молодят і аж до весільних прощальних традицій, в нас працював ведучий Володимир Підлужний та кавер бенд Jennyfer band. Смакові рецептори наших гостей задовільняв кенді-бар від Dominik homebakery, як завжди креативний у своїх смаколиках. 

 

Save
Save
Save

Крок третiйрезультат

03

Роман та Вікторія обожнюють подорожувати, тож бажаємо їм, щоб їхній маршрут сімейного життя був легким, а в поодинокі випадки занепаду сил вони змогли підтримати одне одного та зігріти теплом свої почуттів.
 

Save
Save
Save
Save

Вiдгуки

Вiдгукипро весiлля

Сподобалосьвесiлля?

Хочете собiтаке?
Замовити весiлля

Iншi весiлля

Дивiтьсятакож