наші весілляівентиконтакти

над весіллям працювали

Ідея та організація:

"Два серця"

Ведучий:

Василь Медецький

Музика:

Кавер група "Remake"

Фотограф:

Роман Жук

Місце проведення:

Ресторан "Ратуша"

Крок першийзавдання

01

Знову на мить зупинився весь світ -  так стається коли дві половинки знаходять одне одного у величезному всесвіті, коли вони об’єднують свої серця та долі. Цього разу нам пощастило познайомитись із ще одними жертвами Амура – Ясміною та Сергієм - шалено закоханими та шааленооо драйвовими нареченими!

В цієї пари є дуже класна родзинка, вони як то кажуть: «на одній хвилі», а точніше на хвилі Hard Rock, яка сміло поєднюється з легкістю та романтичністю.

Save
Save
Save
Save
Save

Крок другийiдея та рiшення

02

Коли вибрано місце проведення, закінчені основні приготування, настає момент створення стилю банкетного залу, ось тут ми і постарались створити їхню казку: старезні книги зі словами про кохання, десятки свічок в золотих підсвічниках, легка пудрова тканина та пишні квіткові композиції  - це було чарівно. 

Наше весілля в оригінальному стилі рок – було дійсно енергійною подією, всі присутні на святі отримали 100% заряд позитивних емоцій та драйву. Кавер бенд "Remake" розривав танцпол своїми басами, відривалися всі: від малого до великого, і тут до речі велика заслуга наречених, які ні на мить не залишали без уваги своїх гостей. Ведучий був ретельно підготовлений до свята, тому влучно доповнював вечір жартами та цікавими конкурсами.

Save
Save
Save
Save
Save
Save
«ALL YOU NEED IS LOVE & HARD ROCK! HALLELUJAH!»
Save

Крок третiйрезультат

03

Звісно, що приємні спогади залишатимуться з нареченими назавжди. Хоча усіх деталей запам’ятати нажаль неможливо, проте ми впевнені, що у серці гостей закарбувався кожен щасливий момент, кожна щаслива посмішка, кожний поцілунок і навіть сльози щастя.
Вибираючи особливий стиль заходу, будьте впевнені - це свято запам'ятається не лише нареченим, але й гостям назавжди. 


P.S. All you need is Love & Hard Rock! Hallelujah!
 

Save
Save
Save
Save
Save

Вiдгуки

Вiдгукипро весiлля

Сподобалосьвесiлля?

Хочете собiтаке?
Замовити весiлля

Iншi весiлля

Дивiтьсятакож