наші весілляівентиконтакти

Ivan Navi

над весіллям працювали

Ідея та організація:

"Два серця"

Ведучий:

Назар Бійчук

Музика:

Кавер група "100 хвилин"

Фотограф:

Саша Сако

Відеооператор:

Emotion films

Технічна підтримка:

Компанія "Прімолайт"

Спецефекти:

Компанія "Прімолайт"

Місце проведення:

Ресторан "Панська гора"

Кількість гостей:

100 Гостей

Шоу-програма:

Ivan Navi; Піро-вогняне шоу “Genesis"; iLike dance

Крок першийзавдання

01

Що потрібно для щастя? Знайти ту половинку, яка буде розуміти та підтримувати, зігріє своїм поглядом, обіймами. Справжнє кохання вимірюється не словами, а вчинками. Коли всю любов, яка є в тобі, ти віддаєш іншій людині, і отримуєш її взамін – це найвищий скарб.

Юлічка і Тарас – неймовірні, адже вони здатні любити по-справжньому, радіти життю, віддати всіх себе один одному. Спілкуючись з ними одразу відчуваєш тепло і хороший настрій, адже коли двоє щасливі, то вони випромінюють позитивні емоції. Тому нам дуже хотілось створити дійсно весілля мрії – душевне, атмосферне, яке гості будуть згадувати з посмішкою та асоціювати з нашими нареченими.

Save
Save
Save
Save
Save

Крок другийiдея та рiшення

02

Класичне весілля завжди в тренді, головне кожен раз надавати йому певного особливого шарму. Єдиною ідеєю, яка проходила крізь все весілля, та яка найкраще характеризує стосунки Юлі та Тараса, обрали "Все для тебе". Коли кожен готовий віддатись коханню сповна, жити заради щастя один одного, інколи йдучи на компроміси.

Всій красі, яка оточувала гостей в цей день, починаючи від скатертин та закінчуючи фотозоною, ми завдячуємо прекрасному смаку та відчуттю стилю нареченої та наших досвідчених декораторів. Холодний сіро-пурпуровий колір тканин гармонійно поєднувався з білим надаючи стриманості та водночас легкості. Для композицій на столи гостей та президіум молодят були використані троянди memory line, еустома, гортензія, а в букеті нареченої популярні білі піони. Фотозону, а водночас і місце для виїзної церемонії, крім білосніжної арки прикрашав також банер, створюючи 3D-ефект.

Save
Save
Save
Save
Save
Save

Крок третiйрезультат

03

Настрій на святі забезпечував ведучий Назар Бійчук, який як ніхто інший знає, як тримати гостей на святі в постійному тонусі. Талановитий фотограф Саша Сако на 100% відчував наречених та знаходив вигідні ракурси для неймовірних фото, а відеостудія Emotion films подарувала можливість присутнім розділити ще раз емоції, які наречені пережили протягом дня, змонтувавши зворушливий ролик sde. Вдало підібрана шоу-програма, а саме виступ популярного Ivan Navi, майстер-клас від шоу-балету ILike та захопливе вогняне шоу від "Genesis", додали драйву та підтримували піднесений настрій гостей. Протягом всього свята в повітрі панувала особлива атмосфера, адже все було наповнено любов’ю до наших наречених, Юлі & Тараса.

Save
Save
Save
Save
Save
Save

Вiдгуки

Вiдгукипро весiлля

Сподобалосьвесiлля?

Хочете собiтаке?
Замовити весiлля

Iншi весiлля

Дивiтьсятакож