наші весілляівентиконтакти

Юрій Мончак

Фокусник

над весіллям працювали

Ідея та організація:

"Два серця"

Ведучий:

Олександр Кучер

Фотограф:

Оленка Галазюк

Відеооператор:

BeautifulDay production

Технічна підтримка:

Компанія "Прімолайт"

Спецефекти:

Компанія "Прімолайт"

Місце проведення:

Ресторан “Маестро”

Кількість гостей:

70 Гостей

Шоу-програма:

Фокусник Юрій Мончак, міми з шоу-балету “Мадрін”

Крок першийзавдання

01

Юля та Андрій прийшли до агенції «Два Серця» з доволі узагальненим баченням власного весілля. Вони лише хотіли, щоб воно було ніжне, романтичне і одночасно прикольне. Єдине, що було очевидним та безсумнівним – це їхнє кохання! Вони так сильно тягнулися одне до одного, що нагадували два дерева, крони яких віттям своїм переплелись у вишукане мереживо. Їхнє ставлення одне до одного було чуйне, делікатне, забарвлене іскорками радості від передчуття власного чудового майбутнього. Все це породжувало в уяві образи білизни та свіжості зимового лісу, чистоти та іскристості сніжинок, таких собі казкових добрих королевича й королівни, заради щастя яких хочеться гарненько попрацювати, щоб збагатити довгоочікуваний ними день особливими рішеннями та наповнити сенсом кожну його деталь.

 

Save
Save
Save
Save
Save

Крок другийiдея та рiшення

02

«ЗИМОВА ЛІСОВА КАЗКА» - саме така концепція весільного стилю була обрана для Юлі та Андрія. А далі команда агенції «Два Серця» присвятила багато часу та уваги тому, аби всі деталі від початку і до завершення їхнього свята постійно відображали собою певну частину цієї концепції. Для втілення задуму добирались саме ті декоратори, артисти, шоумени, які завжди були сильною частиною команди агенції «Два Серця», і вони гармонійно вливалися в ряди армії творців щастя для Юлії та Андрія. Тому ми були впевнені, що кожний елемент декору у виконанні «Мерідеко», кожна деталь в роботі наших партнерів наповнить основну ідею своєю енергією.

Save
Save
Save
Save
«Зима – період казкового настрою, тому ця тематика як ніщо інше підходила для втілення задуманого, від розробки декору до замовлення шоу-програми»

Крок третiйрезультат

03

Казка вдалася! Вона була справжньою, цікавою, яскравою і вражала своєю аурою та смаком. Шоу-програма, створені командою агенції «Два Серця» інтерактиви допомогли присутнім повністю зануритися в атмосферу зимової казки. А чарівники – відомі фокусники-мікромаги, казкові хостес, сюжет весільного дійства не дали анінайменшого шансу навіть найбільшим скептикам та дуже серйозним гостям уникнути казкового настрою і щирої посмішки.

Save
Save
Save
Save
Save
Save

Вiдгуки

Вiдгукипро весiлля

Сподобалосьвесiлля?

Хочете собiтаке?
Замовити весiлля

Iншi весiлля

Дивiтьсятакож